myśli niuksa
wtorek, 1 marca 2011
Myśli
Nieuczesane. Uczesane. Żeby poukładać. I nie układać. Żeby zapamiętać. I nie zgubić.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz